samiran pruning latex

چسب لاتکس سمیران (1 کیلوگرمی)

Iran samiran pruning latex
تماس بگیرید
متفرقه
سمیران ایران
81444
قوطی
یک کیلوگرمی
12 عدد

سم , چسب لاتکس , شرکت آوان مشرق زمین , چسبتوضیحات نظرات
 چسب باغبانی لاتکس محافظ سلولها و بافتهای انواع درختان مثمر و غیرمثمر میباشد که بعد از هرس، هنگام قلمه زدن و پیوند زدن، همچنین جهت بالا بردن عملکرد محصول قبل و بعد از یخبندان، مورد مصرف زیادی دارد. این چسب حاوی قارچکش طبیعی است. ‬‬‬‬

لاتکس قبل و بعد از یخبندان جهت هرس درختان میوه به منظور بالا بردن عملکرد محصول و بعد از انواع هرس (هرس جوان سازی، باردهی، فرم دهی، هرس سبز، هرس شاخه های قطور و سنگین) کاربرد علمی و عملی دارد و خود حاوی مواد محافظ و نگهدارنده طبیعی می باشد.

1- بعد از اجرای پیوند و بستن نوار روی قسمت پیوند شده چسب لاتکس روی آن کشیده شود به نحوی که تمام قسمت پیوندک را پوشش دهد.

2- بعد از تهیه قلمه و آماده کردن آن، به منظور جلوگیری از ورود میکروب، ویروس و حمله آفات در قسمت بالای قلمه که از خاک بیرون است، از چسب لاتکس استفاده می شود. توجه شود که قلمههای تهیه شده بصورت مورب تهیه شده تا از تجمع آب هنگام آبیاری یا بارندگی جلوگیری شود.

3- در شرایط بریدگی زخم تنه درختان و درختچه ها، به محض دیدن بریدگی پوست و یا عوارض دیگری در تنه یا شاخه درختان ، چسب باغبانی لاتکس در محل بریدگی کشیده شود. چسب باغبانی حاوی مواد نگهدارنده است و بدون لطمه به بافتها و سلولهای حساس درخت از آن محافظت می کند .

4- در صورت بروز پوسیدگی تنه و ریشه (گموز) محل پوسیدگی را کاملا تمیز و پاک نموده و با لاتکس محل مورد نظر را پانسمان کنید. 5- چسب لاتکس در سرما کاملاً مقاوم بوده و در بعضی نقاط کشور جهت محافظت تنه درختان از سرما مورد استفاده قرار می گیرد.

6- ماده رقیق کننده لاتکس آب و الکل می باشد.

7- لاتکس از مواد کاملاً غیر مضر برای بافتهای درختان تهیه شده است .
محصولات مرتبط
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت آوان مشرق زمین ،عرضه کننده کلیه نهاده های کشاورزی می باشد.
خبرنامه