کانال تلگرام شرکت آوان مشرق زمین Telegram.me/avanmz        

 
 
The simple style of the replica rolex watch is often not as complex mechanical breitling replica watches pleasing charm, but simply that its style is equally intriguing. Simple style swiss replica watches like the spring rain, and silent, can cause the infinite daydream and fun people. Today we recommend three men's watch,and everyone together to taste the charm of replica watches uk simplicity.
اعضا
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

محصولات

دسترسی سریع

با ما تماس بگيريد


05132212030
05132216338


مشهد .امام خمینی 5 پلاک 10/5

avanmz@

avanmz@yahoo.com

05132231320درباره ما
 
 
شرکت آوان مشرق زمین

بعد از 16 سال تجربه در بازار کشاورزی ایران و توزیع و فروش انواع نهاده های کشاورزی، بر آن شدیم تا با تأسیس شرکت آوان مشرق زمین و استخدام متخصصین و کارشناسان با تجربه گیاهپزشکی به سمت افق های مهم کشاورزی داخلی و خارجی گام برداریم.
در این راستا با استفاده از نیرو های مجرب و تجربیات ارزشمند کشاورزان، موفق به بسته بندی بذر های مرغوب ایرانی با نام هورسان بذر شدیم تا گامی مؤثر در زمینه خود کفائی در بخش کشاورزی برداریم.

اکنون با داشتن نمایندگی کود از شرکت های مختلف اسپانیایی و ایتالیایی، بسته بندی بذرصیفی جات و سبزیجات با برند هورسان بذر و توزیع و فروش سموم ایرانی و چینی و هندی و توزیع انواع نهاده های کشاورزی، امیدواریم با فعالیت بی دریغ خود و توسعه و ترویج فرهنگ کشاورزی، پاسخگوی بخشی از نیاز های کشاورزان بوده و همه شاهد ایرانی سبز و آباد باشیم.

مدیر عامل : آقای مهندس حمید فانی

 راه های ارتباطی با شرکت : ۰۵۱۳۲۲۱۲۰۳۰  ،  ۰۵۱۳۲۲۱۶۳۳۸  

 
 
 

 avan_mashregh_zamin  اینستاگرام

کانال تلگرام   telegram.me/avanmz